بانوان

سهیل شاهین: آمریکا به فکر تغییر فرهنگ افغانستان نباشد – تیتروز | خبر جدید

سهیل شاهین: آمریکا به فکر تغییر فرهنگ افغانستان نباشد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز، سهیل شاهین سخنگوی طالبان در مصاحبه با فاکس نیوز، هشدار داده که آمریکا نباید به فکر مداخله جویی و تلاش برای تغییر فرهنگ افغانستان باشد.

وی در این باره افزود: ما برای تغیر فرهنگ شما تلاش نمی‌کنیم، شما هم نباید در تلاش برای تغییر فرهنگ ما باشید. به جای تلاش برای تغییر، باید روی امکان همکاری سازنده با دو کشور تمرکز کنیم.

شاهین همچنین گفت که جامعه بین الملل نباید از بابت رعایت حقوق زنان در دولت جدید افغانستان نگران باشد اما کار و تحصیل آنها مشروط به رعایت حجاب است.

شاهین در مورد روابط آینده با آمریکا نیز گفت: ما باید تمرکز کنیم که چگونه می‌توانیم با هم به نحو مثبت و سازنده‌ای کار کنیم که به نفع هر دو طرف باشد.

وی خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان را بستن یک فصل در تاریخ این کشور توصیف کرد و از لزوم تمرکز بر آینده سخن گفت.

این نوشته با عنوان “سهیل شاهین: آمریکا به فکر تغییر فرهنگ افغانستان نباشد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =

دکمه بازگشت به بالا