حوادث

کشف بیش از ۱۴ کیلو تریاک در یک عملیات مشترک

کشف بیش از ۱۴ کیلو تریاک در یک عملیات مشترک” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

کشف بیش از ۱۴ کیلو تریاک در یک عملیات مشترک

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف بیش از ۱۴کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس پایتخت و پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” با بیان اینکه در راستای مبارزه مستمر و جدی پلیس پایتخت با قاچاقچیان مواد مخدر،مامورین عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دریافتند یکی از قاچاقچیان سابقه دار و حرفه ای مواد مخدر در شرق کشور  اقدام به تهیه و توزیع گسترده مواد افیونی می نماید.


وی در ادامه افزود : به دنبال این موضوع در تحقیقات بیشتر ماموران مشخص شد متهم به تازگی یک محموله مواد مخدر را از مرز های شرقی وارد ایران کرده و پس از انتقال  به شهر کرمان آنها را در منزل پدری خود  دپو و مترصد زمان مناسب برای انتقال به پایتخت می باشد.


حسنوند اضافه کرد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی و با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهر کرمان، اقدام به رصد و پایش مدقانه مسیر و محل های تردد متهم کردند تا اینکه پس از چندین ساعت گشت زنی هدفمند موفق شدند متهم را در حالیکه در محور کرمان – بم  در حال ترد بود را متوقف کرده و ضمن دستگیری وی در بازرسی از خودرو مقدار ۱۴ کیلو و۳۰۰ گرم تریاک کشف کنند.


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: متهم و مواد کشف شده به مقر پلیس منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی برای  سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “کشف بیش از ۱۴ کیلو تریاک در یک عملیات مشترک” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا