فرهنگ و هنر

پیکر مطهر شهید «محمد صدیق رضایی» شناسایی شد- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز

پیکر مطهر شهید «محمد صدیق رضایی» شناسایی شد- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز، پیکر پاک شهید مدافع حرم فاطمیون «محمد صدیق رضایی» در جریان عملیات تفحص کشف و هویت او شناسایی شد.

شهید محمد صدیق رضایی متولد سال ۱۳۴۶ و از نخستین رزمندگان فاطمیون بود که راهی دفاع از حریم اهل بیت(ع) شد. او در ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در استان درعای سوریه، طی عملیات بصری الحریر به مقام شهادت نائل آمد. پیکر مطهر شهید رضایی به مشهد منتقل شده و عملیات خاکسپاری در حرم مطهر رضوی انجام خواهد شد. شهید رضایی سال ۹۲ رهسپار سوریه شد. او با داشتن شغلی آزاد و درآمدی نسبتاً خوب، از همسر و پنج فرزندش دل کند و به راهی رفت که بازگشتی برایش مقدر نبود. شهید رضایی بارها و بارها رهسپار جبهه مقاومت اسلامی شد و در مناطق مختلفی از کشور سوریه حضور یافت.

انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “پیکر مطهر شهید «محمد صدیق رضایی» شناسایی شد- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت – اخبار فرهنگی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا