استان ها

تکمیل مدول دوم تصفیه خانه جزیره کیش تا پایان مهر ۱۴۰۰

تکمیل مدول دوم تصفیه خانه جزیره کیش تا پایان مهر ۱۴۰۰” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش ، با توجه به اهمیت تصفیه فاضلاب و بحران کمبود آب و وسعت روند روز افزون فضای سبز جزیره و نیاز به سیستم های تصفیه پیشرفته فاضلاب با کیفیت خروجی بالا، جانمایی کوچکتر، امکان توسعه ظرفیت بارگذاری و در نهایت دارای توجیه اقتصادی،بیش از پیش درکیش احساس می شود که در راستای رسیدن به اهداف مذکور ، به روز رسانی ، ارتقاء و افزایش ظرفیت طرح های زیست محیطی به خصوص تصفیه خانه های فاضلاب در جزیره هم از لحاظ کمی و هم کیفی مدنظر بوده و استفاده بهینه و حداکثر از سازه و تاسیسات موجود یکی از دغدغه های اصلی مدیران منطقه آزاد کیش و بطور ویژه شرکت عمران آب و خدمات کیش بعنوان متولی امر می باشد.
 تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره یکی از مهمترین تصفیه خانه های فاضلاب داخلی کیش می باشد که مراحل احداث مدول دوم این تصفیه خانه مهم و راهبردی با هدف افزایش ظرفیت این تصفیه خانه با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت  می باشد و طبق برنامه زمان بندی شده  مراحل ساخت این تصفیه خانه پیشرفته تا پایان مهر ۱۴۰۰ تکمیل گردیده که با نصب تجهیزات بهره برداری از آن نیز بزودی آغاز می شود .
به گفته مهندس شرفی سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش که با آمدن ایشان بسیاری از طرح ها عمرانی و شهری سرعت بیشتری به خود گرفته است ، این طرح شامل ۴ مخزن با ظرفیت کلی ۱۰ هزار متر مکعب بوده که در ساخت آن بیش از ۳۵۰۰ متر مکعب بتن و بالغ بر ۵۵۰ تن آرماتور  نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

۴۸

این خبر با عنوان “تکمیل مدول دوم تصفیه خانه جزیره کیش تا پایان مهر ۱۴۰۰” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 6 =

دکمه بازگشت به بالا