اجتماعی

توضیحات بهزیستی سیستان بلوچستان در خصوص انتشار فیلم کودک آزاری در بلوچستان

توضیحات بهزیستی سیستان بلوچستان در خصوص انتشار فیلم کودک آزاری در بلوچستان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

توضیحات بهزیستی سیستان بلوچستان در خصوص انتشار فیلم کودک آزاری در بلوچستان

​روابط عمومی اداره کل بهزیستی سیستان بلوچستان در خصوص انتشار فیلم کودک آزاری در بلوچستان و اقدامات این اداره کل در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرد.


به گزارش ایلنا، در پی انتشار ویدئوی حاوی صحنه های دلخراش کودک آزاری در شبکه های اجتماعی و مطالبه عمومی مخاطبین نسبت به تعیین سرنوشت کودکان آزار دیده، ضمن قدردانی از عموم دغدغه مندان حوزه اجتماعی و به منظور تنویر افکار عمومی، روابط عمومی اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان به اطلاع می رساند این رخداد مربوط به سال ۱۳۹۶ در جنوب استان سیستان و بلوچستان بوده است.


پس از وقوع کودک آزاری و اطلاع بهزیستی شهرستان از این واقعه، با حضور تیم مرکز مداخله در بحران و اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان نیکشهر در روستای مورد نظر، فرآیندهای مداخله ای و روانشناختی جهت خانواده و به ویژه کودکان آسیب دیده انجام پذیرفته است.


شایان ذکر است اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی در سراسر کشور در راستای وظایف تعریف شده خود اعم از کودکان آزار دیده ، همسران آزار دیده ، مبتلایان به اختلال هویت جنسی ، دختران و پسران فراری از منزل ، زوجین متقاضی طلاق و افراد دارای اختلاف خانوادگی حاد ، زنان و دختران در معرض آسیب اجتماعی یا آسیب دیده اجتماعی، افرادی که قصد خودکشی دارند یا اقدام به خودکشی کرده اند ، کودکان خیابانی و کار وسایر افراد در کلیه سنین که در شرایط بحرانی ویژه قرار دارند با رویکرد “تخصصی بودن” ، “به موقع بودن” و “در دسترس بودن” و بخش هایی نظیر مرکز اورژانس اجتماعی ، خط تلفن اورژانس اجتماعی ( ۱۲۳ )، تیم سیار اورژانس اجتماعی همواره تلاش خود را برای کاهش آسیب های اجتماعی قبل “از مداخلات قضایی و انتظامی” حتی در دوردست ترین و صعب العبور ترین مناطق ایران انجام می دهد.


انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “توضیحات بهزیستی سیستان بلوچستان در خصوص انتشار فیلم کودک آزاری در بلوچستان” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا