اقتصادی

سهمیه گندم کارخانه های آرد که نوسازی نکنند، سالانه 20 درصد کم می‌شود/ذخایر گندم رضایت بخش است- اخبار کشاورزی – اخبار اقتصادی تیتروز

سهمیه گندم کارخانه های آرد که نوسازی نکنند، سالانه ۲۰ درصد کم می‌شود/ذخایر گندم رضایت بخش است- اخبار کشاورزی – اخبار اقتصادی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حشمت اله عسگری به همراه عباس ارشدی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران و تعدادی از مدیران دستگاه‌های ذیربط در بازدید از بزرگترین مرکز ذخیره سازی و استراتژیکی کالاهای اساسی دولتی استان تهران و ساخت مخازن روغن این مجتمع در جریان میزان موجودی و اقدامات کنترلی و نحوه نگهداری و اصول و ضوابط بهداشتی و فنی انبارهای ذخیره (گندم و برنج) قرار گرفت.
وی در جریان این بازدید با اشاره به ذخیره کافی کالاهای اساسی استان اظهار داشت: در این زمینه خوشبختانه مشکلی نداریم و میزان کالاهای اساسی بویژه ذخیره گندم رضایت بخش است.
معاون اقتصادی استاندار تهران در ادامه با بازدید از کارخانه آرد و کارخانه بسته بندی اتوماتیک در منطقه احمد آباد مستوفی بیان کرد: نوسازی و بهسازی کارخانجات آرد استان موضوع مهمی است که توسط کارگروه آرد و نان استان به صورت جدی دنبال می‌شود و کارخانجاتی که طی برنامه زمانبندی مشخص شده اقدام به بازسازی و نوسازی نکنند به طور سالیانه هر سال ۲۰درصد از سهمیه آنها کم خواهد شد و پس از پنج سال کل سهمیه آنها قطع خواهد شد و به عنوان تشویقی به کارخانجات دیگر واگذار خواهد شد.
انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “سهمیه گندم کارخانه های آرد که نوسازی نکنند، سالانه ۲۰ درصد کم می‌شود/ذخایر گندم رضایت بخش است- اخبار کشاورزی – اخبار اقتصادی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا