فناوری

اعضای منتخب کمیسیون های مشترک طرح صیانت این هفته مشخص می شوند – تیتروز | خبر جدید

اعضای منتخب کمیسیون های مشترک طرح صیانت این هفته مشخص می شوند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، حدود ۹ کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی باید نفرات منتخب خود را برای عضویت در کمیسیون مشترک بررسی طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» به هیأت رئیسه مجلس معرفی کنند.

بر این اساس انتخاب بیش از ۲۰ نماینده برای عضویت در این کمیسیون ویژه، این هفته در دستور کار کمیسیون‌های مشخص شده، قرار می‌گیرد.

برای مثال کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی این هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه (۱۴ و ۱۶ شهریورماه) نشست تخصصی خواهد داشت و انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح «حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی» در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

در این باره پیش از این نیز سیدعلی یزدی خواه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از مهرماه آغاز به کار می‌کند، به خبرنگار مهر گفت: هفته آتی اعضای منتخب کمیسیون‌ها بنابر درخواست هیأت رئیسه برای حضور در کمیسیون طرح صیانت مشخص می‌شوند. پس از آن نیز باید انتخابات هیأت رئیسه برای این کمیسیون مشترک صورت بگیرد و پس از آنکه ترکیب اعضا مشخص شد، فعالیت کمیسیون مشترک طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» رسماً آغاز می‌شود.

یزدی خواه در مورد زمان آغاز به کار این کمیسیون و بررسی طرح مذکور تاکید کرد: حداقل در ۲ هفته آینده بحث انتخاب نفرات کمیسیون و ترکیب هیأت رئیسه را خواهیم داشت و پیش بینی ما این است که این کمیسیون مشترک از مهرماه فعالیت خود را برای بررسی طرح آغاز کند.

به گزارش مهر، قرار است طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی مطابق با اصل ۸۵ قانون اساسی در یک کمیسیون مشترک با حضور نمایندگان منتخب، مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

این نوشته با عنوان “اعضای منتخب کمیسیون های مشترک طرح صیانت این هفته مشخص می شوند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =

دکمه بازگشت به بالا