بین المللی

دیدار وزیر کشور عربستان با نخست‌وزیر و رئیس مجلس عراق

دیدار وزیر کشور عربستان با نخست‌وزیر و رئیس مجلس عراق” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نخست‌وزیر عراق در دیدار وزیر کشور عربستان درباره روابط دوجانبه و اهمیت گسترش آن در بخش‌های گوناگون ازجمله مبارزه با تروریسم مذاکره کرد.

به گزارش تیتروز، به نقل از میدل ایست نیوز، «مصطفی الکاظمی»، نخست‌وزیر عراق، در دیدار «عبدالعزیز بن سعود بن نایف آل سعود»، وزیر کشور عربستان، درباره روابط دوجانبه و اهمیت گسترش آن در بخش‌های گوناگون ازجمله مبارزه با تروریسم و حفاظت از مرزها و مبادله مذاکره کرد.

همزمان وزیر کشور عراق که ظهر امروز وارد بغداد شد، در دیدار با محمد الحلبوسی، رئیس مجلس عراق، تأکید کرد که ثبات عراق بازتابی مثبت در ثبات عربستان خواهد داشت و افزود که ریاض آماده همکاری با بغداد در همه عرصه‌ها با هدف تحقق ثبات در منطقه است.

الحلبوسی نیز در دیدار وزیر کشور عراق بر اهمیت تسریع در اجرای توافق‌نامه دوجانبه و حمایت از امنیت و ثبات عراق تأکید کرد.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “دیدار وزیر کشور عربستان با نخست‌وزیر و رئیس مجلس عراق” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا