ورزشی

ایتالیا و مانچینی در آستانه رقم زدن یک رکورد تاریخی

ایتالیا و مانچینی در آستانه رقم زدن یک رکورد تاریخی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیم ملی ایتالیا دوشنبه شش سپتامبر برای قرار گرفتن به صدر جدول مرحله گروهی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی به مصاف تیم ملی سوئیس می روند. اما آتزوری در این مسابقه هدف دیگری نیز داشته و به دنبال استمرار رکورد خود به ۳۶ بازی رسمی بدون شکست خواهد بود.

ایتالیا در آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی در روز جمعه مقابل بلغارستان به تساوی ناامید کننده ۱-۱ رضایت داد. اما با این حال آنها با این تساوی به رکورد تیم های برزیل و اسپانیا از حیث طولانی ترین روند بدون شکست در تاریخ فوتبال در رده ملی رسیدند. آتزوری از سپتامبر ۲۰۱۸ تا به حال حتی در یک بازی نیز مغلوب نشده و حالا روند شکست ناپذیر خود را به ۳۵ بازی رسانده است.

آخرین باری که آنها مغلوب شدند به تقابل با پرتغال در لیگ ملت های اروپا باز می گردد و این روند حالا سه سال به طول انجامیده است. ایتالیا که حتی قادر به راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ نیز نبود، در این مدت قهرمانی جام ملت های اروپا شده و دوباره به یکی از قدرت های مهم فوتبال جهان تبدیل گشته است.

تیم برزیل در دهه ۱۹۹۰ و تیم اسپانیا در دهه ابتدایی هزاره جدید ۳۵ بازی بدون باخت را پشت سر گذاشتتند و تیم روبرتو مانچینی اگر می خواهد این رکورد را به تنهایی از آن خود کند، فقط کافیست در بازی این هفته مقابل سوئیس مغلوب نشود.

در حال حاضر ایتالیا با کسسب ۱۰ امتیاز از چهار بازی در صدر گروه سوم قرار دارد، اما سوئیس با دو بازی کمتر و شش امتیاز در رده دوم قرار گرفته و در صورت پیروزی در دو بازی بعدی این شانس را دارد که از آتزوری جلو بیفتد.

۲۵۶ ۲۵۱

این مطلب با عنوان “ایتالیا و مانچینی در آستانه رقم زدن یک رکورد تاریخی” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا