بین المللی

وقوع انفجار در شهر بندری «الدمام» عربستان؛ ائتلاف سعودی حمله موشکی را تأیید کرد+فیلم- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

وقوع انفجار در شهر بندری «الدمام» عربستان؛ ائتلاف سعودی حمله موشکی را تأیید کرد+فیلم- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، منابع و کاربران سعودی در عربستان سعودی از وقوع چند انفجار در شهر بندری الدمام واقع در شرق این کشور خبر دادند.

بر اساس این گزارش ائتلاف سعودی حمله موشکی به شرق عربستان را تأیید کرده است. ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف متجاوز عربستان سعودی به یمن مدعی شد که پدافند سعودی حمله موشکی به شرق عربستان را ناکام گذاشته است.

ائتلاف سعودی دقایقی بعد از تأیید حمله به شرق عربستان، از حمله موشکی به نجران در جنوب غرب عربستان نیز خبرداد.

عربستان سعودی , کشور یمن ,

 

این کاربران شنبه شب با انتشار تصاویر و ویدیوهایی از این شهر، از وقوع حمله موشکی به این شهر خبر دادند. در برخی از این ویدیوها، چند شیء نورانی شبیه موشک به سرعت از آسمان رد می‌شود.

برخی منابع مدعی‌اند یکی از موشک‌ها به محله «الضاحیه» شهر الدمام اصابت کرده است. هنوز منابع رسمی سعودی به این خبر واکنش نشان نداده‌اند.

شهر الدمام در ساحل خلیج فارس قرار دارد و مهمترین تأسیسات نفتی عربستان سعودی در نزدیکی این شهر ایجاد شده است.

قبل از این که کاربران سعودی از انفجار در الدمام خبر دهند، برخی منابع از رؤیت اشیای نورانی بر فراز شهر جده، شهری ساحلی در غرب عربستان خبر دادند و نوشتند که پروازها اطراف این منطقه توقف شده است.

ائتلاف سعودی ساعاتی پیش مدعی شده بود که توانسته سه فروند پهپاد انتحاری یمن را در آسمان رهگیری و منهدم کند. این ائتلاف به جزئیات و اینکه این پرنده‌های مهاجم یمن در کجا رهگیری شده ‌اند، اشاره‌ای نکرده است.

انتهای پیام/

این خبر با عنوان “وقوع انفجار در شهر بندری «الدمام» عربستان؛ ائتلاف سعودی حمله موشکی را تأیید کرد+فیلم- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا