ورزشی

سرمربی تیم ملی فوتبال نروژ خواستار تغییر دولت شد

سرمربی تیم ملی فوتبال نروژ خواستار تغییر دولت شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف و به نقل از استار، سرمربی تیم ملی فوتبال نروژ جنجال هایی را در کشورش ایجاد کرده است و از مردم خواسته است به خاطر قوانین سخت گیرانه کرونایی که باعث حضور کم تماشاگران در ورزشگاه های نروژ شده است به دولت رای ندهد.

استوله سولباکن درباره بازی در حضور هواداران در دیدار برابر هلند در انتخابی جام جهانی بسیار عصبانی بود و گفت: ما در مقابل ۷۰۰۰ تماشاگر بازی کردیم که فوق العاده بودند اما امروز می توانست در اینجا تماشاگر بیشتری باشد. در دیدار بعدی برابر هلند و ترکیه در ورزشگاه های پر از تماشاگر به میدان خواهیم رفت. می خواهم بروم سر اصل مطلب. بهتر است ما هم در انتخابات رای درست بدهیم و به افراد دیگری رای بدهیم.

در ادامه خبرنگاری از او پرسید آیا منظور شما تغییر دولت است که او گفت: بله دقیقا همین است.

در پاسخ، بنت هوئی وزیر بهداشت نروژ گفت که از اظهارات سولباکن شگفت زده و ناامید شده است.

در حال حاضر اعلام شده که رویدادها در فضای باز در نروژ می توانند با حضور ۱۰ هزار نفر تماشاگر برگزار شوند.

این خبر با عنوان “سرمربی تیم ملی فوتبال نروژ خواستار تغییر دولت شد” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا