استان ها

برگزاری کارگاه بازآموزی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با ۱۲۰ استاد

برگزاری کارگاه بازآموزی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با ۱۲۰ استاد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مشهد، نخستین جلسه از سری کارگاه‌های مجازی بازآموزی اعضای هیئت علمی به همت اداره‌کل امور پژوهشی و اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد که بیش از ۱۲۰ نفر از اعضای هیئت علمی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در آن شرکت داشتند.

در این کارگاه مجازی، علی دبیری مدیرکل خدمات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به بررسی پایگاه‌های داده‌های علمی و راهکارهای بررسی اعتبار علمی مقالات پرداخت و در پایان به سؤالات استادان در این باره پاسخ داد. در ادامه محسن کاردهی‌مقدم مدیر اداره تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی نیز آخرین آیین‌نامه‌های پژوهشی و آموزشی را برای اعضای هیئت علمی استان تبیین کرد.

کارگاه‌های آموزشی سرقت ادبی در پژوهش‌های علمی، معرفی ابزارها و نرم‌افزارهای مدیریت منابع علمی (EndNote, Latex) و معرفی ابزارها و نرم‌افزارهای Mendeley, Publish or Perish ازجمله کارگاه‌هایی است که در روز پنجشنبه ۱۱ شهریور ماه برای استادان هیئت علمی دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

این کارگاه‌ها با همکاری و مشترک بین معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/

این محتوا با عنوان “برگزاری کارگاه بازآموزی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با ۱۲۰ استاد” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا