سلامت

آغاز جلسه علنی مجلس/ گزارش کمیسیون بهداشت درباره علت انفجار کلینیک سینامهر در دستور

آغاز جلسه علنی مجلس/ گزارش کمیسیون بهداشت درباره علت انفجار کلینیک سینامهر در دستور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود به بررسی گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد بررسی حادثه انفجار و آتش سوزی در کلینیک درمانی سینامهر تهران می پردازند.

به گزارش تیتروز، جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف  آغاز شد.

ادامه بررسی طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی، بررسی ایرادات شورای نگهبان در طرح ساماندهی صنعت خودرو، بررسی لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر، بررسی طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان و طرح مدیریت تعارض منافع در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین بررسی لایحه تأسیس نهاد مستقل تنظیم‌گر بخش برق، بررسی لایحه مقاوله نامه بازرسی کار، بررسی لایحه تصویب مقاوله‌نامه ایمنی و بهداشت شغلی (۱۹۸۱) (۱۳۶۰) (شماره ۱۵۵) و پروتکل ۲۰۰۲ (۱۳۸۱) مقاوله‌نامه ایمنی و بهداشت شغلی، از دیگر موارد ی است که نمایندگان در جلسه علنی امروز خود به آن خواهند پرداخت.

همچنین بررسی گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی، بررسی ‌وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور و گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد بررسی حادثه انفجار و آتش سوزی مورخ ۱۳۹۹.۰۴.۱۰ کلینیک درمانی سینامهر تهران در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “آغاز جلسه علنی مجلس/ گزارش کمیسیون بهداشت درباره علت انفجار کلینیک سینامهر در دستور” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا