استان ها

‍ ‍دستگاه ام -آر-آی شهرستان پلدختر بارگیری شد

‍ ‍دستگاه ام -آر-آی شهرستان پلدختر بارگیری شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سید حمید رضا کاظمی ضمن اعلام این خبر گفت:از سال ۹۷ به جد پیگیر اخذ مجوز دستگاه مذکور بودم که مسئولان و حتی وزیر سابق بهداشت به علت نبود شاخص های جمعیتی اکیدا مخالف تخصیص ام ار آی به پلدختر بودند.با این حال دست از مطالبه گری برنداشتم و بعد ازسیل ۹۸ ودر جریان بازدید معاون  درمان  دکتر جان بابایی مجددا خواسته ام را تکرار نمودم و با توجه به اعلام آمادگی یک خیر ایرانی ساکن آلمان برای تامین ارز مورد نیاز ایشان قول مجوز را صادر کرد.البته برای تبدیل این قول به عمل هم حدود دو سال رایزنی و تلاش صورت پذیرفت که در این فاصله آن خیر نیز قید کمک را زد.

نماینده پلدختر ومعمولان افزود:با این حال و در جریان سفر رییس هیات امنای ارزی وزارتخانهدکتر عبدالهیبه پلدختر قول تامین ارز دولتی را گرفتیم و باهمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه وی و تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان ذیربط در شبکه بهداشت و بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر مراحل آماده سازی ساختمان و تجهیزات از اواخر زمستان ۹۹کلید خورد و خوشبختانه به سرانجام رسید و امروز این وعده بزرگ به مردم شریف حوزه انتخابیه محقق شده است.کاظمی در پایان از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان خواست از اکنون به فکر تامین نیروی انسانی متخصص برای کار با دستگاه مذکور باشند.

۴۶

این نوشته با عنوان “‍ ‍دستگاه ام -آر-آی شهرستان پلدختر بارگیری شد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا