حوادث

کشف کارت گرافیک‌های چینی از ساک مسافر مشهد

کشف کارت گرافیک‌های چینی از ساک مسافر مشهد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری ناجا از کشف محموله کارت گرافیکی قاچاق از مسافر قطار شیراز ـ مشهد خبر داد.

به گزارش تیتروز، سردار حشمت اله ملکی در خصوص جزئیات این خبر اظهار داشت: همکارانم  در پلیس راه آهن فارس حین کنترل و بازرسی مسافران در ایستگاه راه آهن فارس به یک مسافر قطار شیراز ـ مشهد مشکوک می شوند

وی افزود: در بازرسی‌های صورت گرفته از وسایل همراه این مسافر،  پنج دستگاه کارت گرافیکی ساخت کشور چین با مارک GEFORCE-RTX ۳۰۷۰ فاقد مجوز قانونی کشف شد.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه برابر قوانین جاری کشور کالای خارجی فاقد مجوز قانونی و بالای ۱۰ میلیون ریال قاچاق محسوب می شود خاطر نشان کرد: ارزش این محموله کشف شده از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان فارس سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد و متهم با تشکیل پرونده مقدماتی، به اداره مبارزه با کالای قاچاق و ارز استان فارس معرفی شد.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “کشف کارت گرافیک‌های چینی از ساک مسافر مشهد” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =

دکمه بازگشت به بالا