ورزشی

قهرمانی تقدیم همه مادران سرزمینم

قهرمانی تقدیم همه مادران سرزمینم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، داود علیپوریان پس از قهرمانی در پارالمپیک ٢٠٢٠ توکیو درباره مسابقه فینال گفت: بازی خوبی بود هرچند یک ست را از دست دادیم اما بازیکنان خوب کار. کردند و توانستیم قدرت والیبال نشسته ایران را به حریفان نشان دهیم.

وی افزود: هر چند ما از ابتدای رقابتهای آقای گلستانی یکی از بهترین بازیکنان تیم را به دلیل آسیب دیدگی از دست دادیم اما جایگزین‌ها هم خوب بودند و بازی های خوبی را انجام دادیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران تصریح کرد: تیم ملی ایران این هفتمین طلایی است که در پارالمپیک کسب می‌کند و از این جهت رکورد و افتخاری است که امیدواریم قدر زحمات بچه ها دانسته شود.

وی درباره دلیل باخت در ست سوم مقابل روسیه در فینال گفت: غافلگیر شدیم اما به بازی برگشتیم.

علیپوریان ادامه داد: به نمایندگی از همه بازیکنان این قهرمانی را تقدیم مادرم و همه مادران سرزمینم می‌کنم. تقدیم می‌کنیم به مادر شهید بابایی. مبارک همه مردم ایران باشد.

این مطلب با عنوان “قهرمانی تقدیم همه مادران سرزمینم” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا