فناوری

ناسا تاکسی هوایی برقی آزمایش می کند – تیتروز | خبر جدید

ناسا تاکسی هوایی برقی آزمایش می کند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از انگجت، ناسا گامی مهم در زمینه توسعه تاکسی‌های هوایی برداشته است. این سازمان پروازهای آزمایشی یک هواپیمای عمود پرواز برقی متعلق به شرکت «جوبی اویشن» را با هدف کمک به مدل سازی و شبیه سازی محیط هوایی هنگام عملیاتی شدن این تاکسی‌ها آغاز کرده است.

فرایند آزمایش این تاکسی هوایی از ۳۰ آگوست آغاز شده و احتمالاً تا ۱۰ سپتامبر ادامه می‌یابد و شامل کنترل سروصدا با استفاده از ۵۰ میکروفون است تا پروفایل صوتی تاکسی هوایی در طول هر پرواز مشخص شود.

این نخستین تست یک خودروی عمود پرواز در طرح «حمل و نقل هوایی پیشرفته» است. طرح مذکور با هدف برطرف کردن شکاف‌ها در قوانین سازمان هوانوردی فدرال و تضمین آمادگی سازمان برای استفاده از تاکسی‌های هوایی و پهپادهای ارسال محموله انجام می‌شود.

اطلاعات این طرح پرواز به انجام تستی کامل‌تر در ۲۰۲۲ منجر می‌شود که شامل تاکسی‌ها دیگر و وضعیت‌های پروازی پیچیده‌تر است.

این طرح به آماده سازی آمریکا برای کنترل ترافیک هوایی سنگین پس از گسترده‌تر شدن سرویس تاکسی‌های هوایی کمک می‌کند. شرک «جوبی اویشن» کسب وکار تاکسی هوایی اوبر را خریده و سرمایه گذاری ۳۹۴ میلیون دلاری از تویوتا دریافت کرده است.

این مطلب با عنوان “ناسا تاکسی هوایی برقی آزمایش می کند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا