استان ها

راه‌اندازی مرکز تحقیقات مشترک دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت برق

راه‌اندازی مرکز تحقیقات مشترک دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت برق” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مسعود طاهری‌لاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در مشهد، از راه‌اندازی مرکز تحقیقات مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی با عنوان «مرکز تحقیقات هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق» خبر داد و اظهار کرد: با عنایت به اهمیت راه‌اندازی و فعالیت‌های مراکز تحقیقاتی نیاز محور و در راستای افزایش درآمدهای غیرشهریه‌ای و استفاده حداکثری از توان اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در انجام پروژه‌های تحقیقاتی، پس از پیگیری‌ها و اقدامات مؤثر دانشگاه این تفاهم مشترک صورت گرفت.

وی با اعلام اینکه استان خراسان رضوی دارای ۶ مرکز تحقیقاتی مصوب است، راه‌اندازی این مرکز را نیز گام بزرگی در راستای اهداف بلند دانشگاه دانست و بر تلاش حداکثری استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این حوزه تأکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد درباره فعالیت‌های «سرای فناوری‌های هوشمند و سلامت» این واحد دانشگاهی بیان کرد: برگزاری کارگاه‌های تخصصی مرتبط، راه‌اندازی فضای اشتراک کاری، استقرار و راه‌اندازی آزمایشگاه تخصصی آنالیز حرکت انسان، برگزاری رویداد ایده برتر سلامت با مشارکت شتاب‌دهنده متاسل، پذیرش و استقرار قطعی سه شرکت و هسته فناور، دریافت ۱۵ درخواست جدید استقرار، قرارداد مشارکت با دو شتاب‌دهنده تخصصی استان (فردوسی و متاسل) و اطلاع‌رسانی و تبلیغات هدفمند ازجمله فعالیت‌های این سرا هستند.

طاهری‌لاری با ابراز امیدواری از اثربخشی ظرفیت به وجود آمده برای فعالیت‌های تحقیقاتی استادان و دانشجویان از اقدامات حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در این باره قدردانی کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/

این مطلب با عنوان “راه‌اندازی مرکز تحقیقات مشترک دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت برق” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا