اجتماعی

۱۱۰ سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می‌شود

۱۱۰ سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مدیرعامل شرکت شهر سالم از انجام واکسیناسیون عمومی در بوستان گفت‌وگو خبر داد و گفت: در این مرکز به زودی واکسیناسیون عمومی در دو شیفت با ظرفیت روزانه ۱۴ تا ۱۵ هزار نفر برای عموم مردم صورت می‌گیرد و طبق اعلام شهردار تهران۱۱۰ سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می‌شود.

به گزارش تیتروز، حمید چوبینه درباره روند واکسیناسیون و اقدامات انجام گرفته توسط شهرداری تهران به بازدید اخیر شهردار تهران جهت بررسی روند واکسیناسیون توسط شرکت شهر سالم اشاره کرد و گفت:‌ به پیشنهاد آقای زاکانی طی روزهای آینده بوستان گفت‌وگو جهت انجام واکسیناسیون عمومی آماده خواهد شد و در دو شیفت با ظرفیت روزانه ۱۴ تا ۱۵ هزار نفر برای عموم مردم انجام واکسیناسیون صورت می‌گیرد.

وی افزود:‌ این اقدام با حمایت تیم‌های داوطلب و دانشگاه‌های علوم پزشکی به ویژه علوم پزشکی تهران انجام خواهد گرفت. همچنین آقای زاکانی اعلام کردند ۱۱۰ سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می‌شود.

چوبینه گفت: فقط طی دو هفته اخیر ۲۳هزار نفر در شهرداری تهران واکسینه شده‌اند که البته ناگفته نماند که در ماه‌های اخیر کارکنان بهشت‌زهرا (س) و پاکبان‌ها و بخش‌های دیگری از شهرداری نیز واکسن کرونا دریافت کرده بودند. واکسیناسیون طبق جدول زمانبندی در حال انجام است و طی روزهای اخیر خوشبختانه شاهد تسریع در امر واکسیناسیون در کشور و در شهرداری تهران هستیم.

مدیرعامل شرکت شهر سالم تاکید کرد: از شهروندان و کارکنان شهرداری درخواست دارم اصلا به شایعات مربوط به واکسن توجه نکنند در حال حاضر بهترین زمان ممکن برای دریافت واکسن ایجاد شده اگر یک روز از دریافت واکسن کرونا بگذرد ممکن است آسیب‌های غیرقابل جبرانی برای افراد و خانواده‌هایشان ایجاد شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، چوبینه درباره واکسیناسیون خانواده کارکنان شهرداری تهران گفت: اگر کارکنان شهرداری تهران را ۷۰هزار نفر در نظر گیریم و میانگین اعضای خانواده برای هر نیرو سه نفر باشد، پیش‌بینی می‌کنیم حدود ۲۵۰هزار نفر واکسن در این زمینه نیاز داریم و این برنامه را در دستور کار قرار داده‌ایم.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “۱۱۰ سوله برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته می‌شود” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =

دکمه بازگشت به بالا