بانوان

«یخ در بهشت» برای سومین‌بار به کتابفروشی‌ها آمد – تیتروز | خبر جدید

«یخ در بهشت» برای سومین‌بار به کتابفروشی‌ها آمد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از روابط عمومی انتشارات کتاب جمکران، مجموعه‌داستان «یخ در بهشت» شامل ۱۱ داستان درباره حضور زنان در دوران دفاع مقدس و جنگ،‌ به‌تازگی توسط انتشارات کتاب جمکران به چاپ سوم رسیده است. دبیری این‌مجموعه به‌عهده سیده عذرا موسوی بوده است.

در این‌مجموعه، زنان شخصیت اصلی داستان‌ها هستند. آن‌ها تنها راوی رشادت‌ها، ایثار و فداکاری رزمندگان نیستند، بلکه خود کنشگر و فعال در این عرصه هستند. درواقع، داستان، داستان آن‌ها است. نکته مهم دیگر درباره این‌مجموعه این است که این داستان‌ها شاید از بین ۴۰ داستان انتخاب شده‌اند.

نویسنده همه داستان‌های این‌کتاب، زنان نویسنده عرصه دفاع مقدس هستند و از دریچه دنیای زنانه به جنگ و دفاع مقدس نگاه کرده‌اند. این‌نویسندگان کوشیده‌اند به‌طور دقیق حس و حال زنانه را در داستان‌ها منتقل کنند.

چاپ سوم این‌کتاب با ۱۳۵ صفحه و قیمت ۲۷ هزار تومان عرضه شده است.

این نوشته با عنوان “«یخ در بهشت» برای سومین‌بار به کتابفروشی‌ها آمد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا