اقتصادی

نمایندگان کمیسیون فرهنگی در کمیسیون ویژه طرح صیانت مشخص شدند

نمایندگان کمیسیون فرهنگی در کمیسیون ویژه طرح صیانت مشخص شدند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از انتخاب چندین نفر از اعضای این کمیسیون برای عضویت در کمیسیون ویژه طرح صیانت از فضای مجازی خبر داد.

حجت الاسلام مجید نصیرایی در گفت و گو با تیتروز با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز ۴ نفر از اعضای کمیسیون به عنوان نمایندگان کمیسیون فرهنگی برای عضویت کمیسیون ویژه طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی انتخاب شدند، بر این اساس غلامرضا منتظری، بیژن نوباوه‌وطن، حسین میرزایی و سیدعلی یزدی‌خواه انتخاب شدند.

وی افزود: در این جلسه همچنین حسین میرزایی و سیدرضا تقوی به عنوان نمایندگان کمیسیون فرهنگی در کارگروه بررسی طرح شفافیت انتخاب شدند.

نصیرایی بیان کرد: در ادامه همچنین برنامه دو سفر کاری اعضای کمیسیون به شهرری و شهرقدس مشخص شد، طبق برنامه‌ریزی انجام شده اعضای کمیسیون روز دوشنبه هفته آینده به شهر ری  و اواخر مهر ماه یک سفر کاری به شهرقدس خواهند داشت.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “نمایندگان کمیسیون فرهنگی در کمیسیون ویژه طرح صیانت مشخص شدند” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا