بین المللی

نشست نمایندگان ویژه کشورهای همسایه افغانستان برگزار شد

نشست نمایندگان ویژه کشورهای همسایه افغانستان برگزار شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین، محمد ابراهیم طاهریان مشاور وزیر امور خارجه و نماینده ویژه در امور افغانستان در این نشست مجازی با تاکید بر ضرورت توجه به آلام و مشکلات مردم افغانستان، صلح و آرامش در این کشور را جز از طریق تشکیل دولتی فراگیر و وسیع القاعده با مشارکت همه اقوام ممکن ندانست.

طاهریان با اشاره به مذاکرات تلفنی وزرای امورخارجه ایران، چین و روسیه در خصوص نشست وزرای خارجه کشورهای همسایه افغانستان که پیشنهاد شده در روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه به صورت مجازی برگزار شود ابراز امیدواری کرد که وزرای امورخارجه با پیامی روشن و قوی از مردم افغانستان در تشکیل دولتی فراگیر در شرایط کنونی حمایت نمایند.

این مطلب با عنوان “نشست نمایندگان ویژه کشورهای همسایه افغانستان برگزار شد” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا