اقتصادی

رشد 212هزار واحدی شاخص بورس در 103 روز معاملاتی- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تیتروز

رشد ۲۱۲هزار واحدی شاخص بورس در ۱۰۳ روز معاملاتی- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تیتروز، از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته تعداد ۷۴۱میلیارد و ۹۵۰میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۵۸۳۲هزار و ۳۷۹میلیارد ریال در بیش از ۷۴میلیون و ۵۸۴هزار و ۴۳۹دفعه طی ۱۰۳روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۶۹میلیارد و ۵۷۲میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۲۷۶هزار و ۶۸میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در این ۱۰۳روز با ۲۱۲هزار و ۹۸۱واحد رشد، معادل ۱۶.۲۹ درصد رشد کرد و در پایان هفته گذشته به رقم یک میلیون و ۵۲۰هزار و ۶۸۸واحد رسید. شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۱۵ هزار و ۵۷۵واحد افزایش، معادل ۳.۵۴درصد رشد کرد و رقم ۴۵۵هزار و ۳۷۶واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۱۸۳هزار و ۶۶۳واحد افزایش در این مدت به رقم ۱۱۵۲هزار و ۷۶۲واحد و شاخص بازار دوم با ۳۳۹هزار و ۳۰۵واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۹۴۲هزار و ۵۳واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱۸.۹۵درصد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۳.۰۴درصد افزایش همراه شدند.

انتهای پیام/

این خبر با عنوان “رشد ۲۱۲هزار واحدی شاخص بورس در ۱۰۳ روز معاملاتی- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا