فناوری

تجهیزات بیوتکنولوژی تولید می‌شود – خبرگزاری آنا

تجهیزات بیوتکنولوژی تولید می‌شود – خبرگزاری آنا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری تربیت مدرس موفق به طراحی و ساخت تجهیزات مورد نیاز در حوزه بیوتکنولوژی و علوم سلولی مولکولی شده است. یکی از محصولات این شرکت «ژل داکیومنت» نام دارد که برای بررسی نتایج حاصل از تحقیقات به کار می‌رود. این دستگاه نیاز به سیستم کامپیوتر ندارد و اپراتور می‌تواند به راحتی و با استفاده از سامانه تصویربرداری لمسی و کامپیوتر داخلی نتایج را مشاهده کند.

این شرکت دانش‌بنیان «الکتروفورز افقی» نیز تولید می‌کند که برای جداسازی محصول پی‌سی‌آر، مشاهده اثر آنزیم‌های محدودالاثر، بررسی انواع مختلف قطعات اسید نوکلئیک، بررسی نتایج حاصل از کلونینگ و جداسازی انواع مختلف قطعات با کیفیت بالا به کار می‌رود. «ترانسلومیناتور یو وی» محصول دیگر این شرکت است که نتایج مربوط به تکثیر پی‌سی‌آر و جداسازی (الکتروفورز) را بررسی می‌کند، از این دستگاه برای مشاهده باند دی‌ان‌ای نیز استفاده می‌شود.

انتهای پیام/۴۰۲۱/

این خبر با عنوان “تجهیزات بیوتکنولوژی تولید می‌شود – خبرگزاری آنا” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا