حوادث

دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو | خبرگزاری ایلنا

دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو | خبرگزاری ایلنا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو و کشف یک قبضه سلاح گرم خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه “کرم یوسفوند” بیان داشت: ساعت۰۹:۴۰ یازدهم شهریور ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده خیابان دماوند نرسیده به ترمینال شرق به یک دستگاه خودرو سانتافه با پلاک دست نویس به شماره به همراه یک نفر راننده که به صورت پارک شده بوده مظنون می شوند.


وی عنوان کرد: در ادامه کارآگاهان با استعلام پلاک خودرو از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی متوجه می شوند که این پلاک مربوط به خودروی توسان مشکی رنگ و فاقد سابقه می باشد. فلذا کارآگاهان با هماهنگی مرکز و رعایت اصل غافلگیری راننده به اسم خسرو را بدون هیچگونه خسارتی دستگیر می کنند.


این مقام انتظامی تصریح کرد: با دستگیری راننده سانتافه کارآگاهان اقدام به بررسی ارکان شناسایی خودرو کرده و مشخص گردید دارای سابقه سرقت به تاریخ بیست و چهارم تیر ماه از کلانتری ۱۰۴ عباس آباد می باشد که پس از بازرسی از داخل خودرو نیز یک قبضه اسلحه کمری به همراه ۹ تیر جنگی ، ۴ عدد پلاک اصیل مربوط به خودروهای متفاوت و یک قبضه چاقو در زیر صندلی شاگرد کشف می گردد


رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: برابر بررسی سوابق متهم مشخص شد دارای سابقه متعدد سرقت تلفن همراه ، سرقت تجهیزات مخابراتی و مواد مخدر می باشد.


سرهنگ یوسفوند در پایان گفت: نهایتا مراتب سریعا به مرکز پیام اطلاع و گزارشی در این خصوص تنظیم و خودرو به پارکینگ هدایت و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل پایگاه سوم پلیس آگاهی شد.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو | خبرگزاری ایلنا” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا