اقتصادی

اعضای ستاد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ منصوب شدند

اعضای ستاد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ منصوب شدند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

اعضای ستاد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ منصوب شدند

با آغاز بکار تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، دکتر میرکاظمی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور طی احکام جداگانه ای روسای کارگروه ها و اعضای این ستاد را منصوب کرد.


 به گزارش ایلنا، براساس این احکام “دکتر سید حمید پور محمدی؛ رییس شورای راهبری و تلفیق برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ و رییس کارگروه تبصره ها”، “دکتر محمدحسین رحمتی؛ رییس کارگروه برنامه بررسی های اقتصادی،‌ سرمایه گذاری، تولید و اشتغال”، ” علی حیدر نوری؛ رییس کارگروه برنامه منابع و مصارف بودجه و رییس کارگروه برنامه ساماندهی نظام حقوق و دستمزد”، “مهندس امیر امینی؛ رییس کارگروه برنامه پیاده سازی الزامات آمایش سرزمینی بودجه”،”دکتر امید حاجتی، دکتر جواد حسین زاده، دکتر قاسم رمضانپور نرگسی، دکتر احمدصمیمی، دکتر حمیدرضا عدل، دکتر رحیم ممبینی، دکتر علیرضا نعمتی، دکتر حمید پوراصغری و خانم مژگان خانلو هر کدام عضو ستاد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ “منصوب شدند.


 


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “اعضای ستاد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ منصوب شدند” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =

دکمه بازگشت به بالا