فناوری

اروپا ۲۱ سال از اهداف زیست محیطی خود عقب است – تیتروز | خبر جدید

اروپا ۲۱ سال از اهداف زیست محیطی خود عقب است – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از انگجت، بررسی‌هایی که توسط مؤسسه اینل در ایتالیا انجام شده، نشان می‌دهد اروپا پیشرفت قابل توجهی در زمینه کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای نداشته و اگر سرعت پیشرفت فعلی را ادامه دهد عقب ماندگی آن باز هم ادامه می‌یابد.

اتحادیه اروپا قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ روند انتشار گازهای گلخانه‌ای را تا ۵۵ درصد کاهش دهد، اما اینل بر این باور است که دستیابی به این هدف با روند فعلی تا سال ۲۰۵۱ محقق نمی‌شود.

این اتحادیه همچنین از تبدیل ۴۰ درصد از منابع انرژی مصرفی خود به منابع انرژی تجدید پذیر تا سال ۲۰۳۰ خبر داده، اما با روند فعلی این هدف نیز تا سال ۲۰۴۳ محقق نمی‌شود.

بر اساس برآوردهای انجام شده، اتحادیه اروپا برای تحقق اهداف خود در زمینه کاستن از انتشار گازهای گلخانه‌ای تا سال ۲۰۳۰ نیازمند سرمایه گذاری ۳.۶ تریلیون دلاری است. همچنین دولت‌ها باید در این حوزه سختگیری و دلسوزی بیشتری داشته باشند. افزایش هماهنگی میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و تدوین یک استراتژی منطقه‌ای برای مقابله با این مشکل نیز باید در دستور کار قرار بگیرد.

این محتوا با عنوان “اروپا ۲۱ سال از اهداف زیست محیطی خود عقب است – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا