حوادث

انفصال از خدمات دولتی برای متخصص زنان و زایمان

انفصال از خدمات دولتی برای متخصص زنان و زایمان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/لرستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از انفصال از خدمات دولتی برای متخصص زنان و زایمان بیمارستان امام علی شهرستان ازنا خبر داد.

عبدالرضا شهبازی امروز ۱۴ شهریورماه، اظهار کرد: براساس حکم و رأی هیئت بدوی تخلفات اداری دانشگاه علوم پزشکی لرستان دکتر ماهور کمالی متخصص زنان و زایمان، طی حکم صادره به انفصال دائم از خدمات دولتی، محکوم شد.

وی تصریح کرد: جدای از رأی هیئت بدوی تخلفات اداری دانشگاه، سازمان نظام پزشکی استان لرستان طی نامه‌ای به معاونت درمان دانشگاه اعلام کرده تا بررسی و تعیین تکلیف پرونده قضایی خانم دکتر ماهور کمالی متخصص زنان و زایمان بیمارستان امام علی شهرستان ازنا از فعالیت‌های حرفه‌ای پزشکی جلوگیری به عمل بیاید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: رأی صادره به خاطر مرگ یک مادر باردار در شهرستان ازنا صادر شده است.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “انفصال از خدمات دولتی برای متخصص زنان و زایمان” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا