استان ها

برگزاری دوره آموزش دفاع شخصی و آمادگی جسمانی در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار‎‎

برگزاری دوره آموزش دفاع شخصی و آمادگی جسمانی در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار‎‎” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

قاسم قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در سبزوار از برگزاری دوره آموزش دفاع شخصی و آمادگی جسمانی ویژه کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار خبر داد.

وی عنوان کرد: به‌منظور ارتقای سطح سلامت همکاران دانشگاه در حوزه حفاظت فیزیکی و به‌منظور آشنایی آنان با اصول آمادگی جسمانی و راه‌های بهبود آن، یک دوره آموزشی دفاع شخصی و آمادگی جسمانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحد سبزوار برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار با بیان اینکه این دوره زیرنظر حوزه‌های حراست و حفاظت دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، تدارک و برگزار شد، بیان کرد: در این دوره، شرکت‌کنندگان با موضوعاتی مانند تمرینات عمومی، اصول آمادگی جسمانی، ارزیابی عمومی از وضعیت آمادگی جسمانی، تمرینات قدرتی و استقامتی، فنون دفاع شخصی، رهایی دست مخالف و موافق، تکنیک‌های پرتابی، تمرینات بدنسازی و تمرینات هماهنگی عصبی عضلانی آشنا شدند.

قاسمی بیان کرد: در پایان این دوره ۳۴ ساعته از شرکت‌کنندگان آزمون عملی انجام و به برگزیدگان، گواهینامه دوره‌ دفاع شخصی و آمادگی جسمانی اعطا شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “برگزاری دوره آموزش دفاع شخصی و آمادگی جسمانی در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار‎‎” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =

دکمه بازگشت به بالا