استان ها

اعلام نرخ جدید خرید آب تصفیه بهداشتی در آبادان

اعلام نرخ جدید خرید آب تصفیه بهداشتی در آبادان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، بتول سعید زاده در حاشیه ی نشست فوری کارگروه تنظیم بازار شهرستان که با حضور مدیر اداره صمت، اتحادیه بنکداران، مرکز بهداشت، اتاق اصناف، فرمانده پایگاه بسیج اصناف، دایره نظارت بر اماکن عمومی و اداره تعزیرات حکومتی در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه آبادان با موضوع رسیدگی به قیمت آب تصفیه ی بهداشتی (بشکه۲۰ لیتری) برگزارشد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از بررسی و آنالیز قیمت ارائه شده از سوی اتحادیه و توضیحات یکی از توزیع کنندگان؛ بهای هر بشکه ۲۰ لیتری آب تصفیه شده ی بهداشتی در محل توزیع ۲ هزار و۵۰۰ تومان برای تحویل به شهروندان و ۲ هزار و ۳۰۰ تومان برای تحویل به فروشندگان آب (سه چرخه ها و وانت دارها) مصوب شد.

وی افزود: تحویل بشکه ۲۰ لیتری آب توسط وانت دارها و سه چرخه ها درب منزل شهروندان به قیمت ۳ هزار تومان در نظر گرفته شد.

وی تصریح کرد: تمامی سوپرمارکت‌هایی که مقابل واحد خود اقدام به فروش آب تصفیه بهداشتی می کنند، بایستی هر بشکه ی ۲۰ لیتری را به مبلغ ۲ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش برسانند.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان آبادان یادآور شد: مقرر شد توزیع کنندگان آب از فروش آب به سه چرخه ها و وانت بارهای فاقد مجوز خودداری کنند.

سعیدی زاده؛ گفت: تمامی سه‌چرخه ها و وانت بارهای شاغل در بخش توزیع آب تصفیه ی بهداشتی موظف به دریافت مجوزهای لازم از اتحادیه بنکداران و مرکز بهداشت هستند.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه، موارد را به سامانه ی ۱۲۴ اداره صمت و بازرسی اتاق اصناف آبادان گزارش دهند.

۴۸

این نوشته با عنوان “اعلام نرخ جدید خرید آب تصفیه بهداشتی در آبادان” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پنج =

دکمه بازگشت به بالا