ورزشی

یک اتفاق عجیب در یک بازی مهم

یک اتفاق عجیب در یک بازی مهم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در حالی که ۷ دقیقه از دیدار برزیل و آرژانتین در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ سپری شده بود بازیکنان آرژانتین در اقدامی غیرمنتظره پس از اعلام یک خطا و بحث در کنار زمین بازی را ترک کردند!  دقایقی بعد نیز داوران زمین بازی را ترک کردند و تنها بازیکنان برزیل در زمین مانده اند و مشخص نیست که بازی ادامه پیدا خواهد کرد یا نه؟ گفته می‌شود به دلیل ورود غیرقانونی ۴ بازیکنان آرژانتین به برزیل برای این بازی، پلیس فدرال وارد زمین شد و اجازه بازی را نداد!

۴ بازیکنی که از انگلیس همراه آرژانتین به کشور برزیل سفر کرده‌اند، قرنطینه ۱۴ روزه را سپری نکرده‌اند و به پلیس دروغ گفته‌اند. امیلیانو مارتینز، کریستین رومرو، لوسلسو و بوئندیا قوانین کشور برزیل را نغض کرده‌اند زیرا کشور انگلیس در فهرست قرمز برزیل قرار دارد.

این خبر با عنوان “یک اتفاق عجیب در یک بازی مهم” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا