استان ها

بیمارستان خاتم‌الانبیاء خفر با جذب ۶ میلیارد تومان اعتبار توسعه می‌یابد

بیمارستان خاتم‌الانبیاء خفر با جذب ۶ میلیارد تومان اعتبار توسعه می‌یابد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم از تخصیص و جذب شش میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بیمارستان خاتم‌الانبیاء خفر خبر داد.

محمد رحمانیان گفت: در جلسه‌ای در خصوص رفع مشکلات شبکه بهداشت و درمان شهرستان خفر و ارتقاء و توسعه بیمارستان خاتم الانبیاء این شهرستان با حضور نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی، مجوز ارتقاء و توسعه بیمارستان خاتم الانبیاء و افزایش تخت‌های بستری آن  از سوی وزارت بهداشت گرفته شده است.

به گزارش تیتروز به نقل از علوم پزشکی جهرم، رحمانیان اضافه کرد: شش میلیارد تومان برای احداث درمانگاه تخصصی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء و ساختمان های اداری شبکه بهداشت و درمان و مرکز اورژانس ۱۱۵ خفر اختصاص یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم  خاطرنشان کرد: کلنگ‌زنی این دو پروژه مهم تا دو هفته آینده انجام خواهد شد. همچنین در ساخت این دو پروژه خیرین سلامت نیز نقش دارند.

رحمانیان عنوان کرد: از دیگر نیازهای بیمارستان خاتم الانبیاء خفر راه‌اندازی بخش چشم و تجهیز آن است که در این جلسه در دستور کار قرار گرفت و به زودی مراحل اجرایی آن انجام خواهد شد. 

به گفته او، جذب متخصصین و مهیا کردن بستر مناسب برای ماندگاری آنها در شهرستان‌های جهرم و خفر از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

رحمانیان همچنین اعلام کرد که به زودی با جذب نیروهای مناطق محروم، متخصصین با قراردادهای ۱۲ساله در شهرستان خفر ماندگار می‌شوند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “بیمارستان خاتم‌الانبیاء خفر با جذب ۶ میلیارد تومان اعتبار توسعه می‌یابد” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا