استان ها

رفع کاستی‌ها و بهبود شرایط دانشگاه با تعامل و همفکری کارکنان

رفع کاستی‌ها و بهبود شرایط دانشگاه با تعامل و همفکری کارکنان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از سبزوار، قاسم قاسمی در نخستین نشست خود با کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار، هدف از برپایی آن را ارتباط مؤثر و تبادل نظر بین کارکنان و مسئولان اجرایی دانشگاه عنوان و اظهار کرد: ارتباط، تعامل و همفکری با کارکنان موجب افزایش انگیزه طرفین، بیان ایده‌های جدید، استماع نظر کارکنان به‌عنوان قشر تأثیرگذار در پیشرفت و بالندگی سازمان، رفع کاستی‌ها و بهبود شرایط دانشگاه خواهد شد.

وی با بیان وجود ظرفیت‌های فراوان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی، معرفی بهتر این جنبه‌ها را در گرو تعامل سازنده کارکنان، اعضای هیئت علمی و مدیران اجرایی دانشگاه دانست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار افزود: امیدواریم سلسله نشست‌های هیئت رئیسه دانشگاه با کارکنان و اعضای هیئت علمی به‌صوت مستمر و منظم و ماهانه برگزار شود تا طی آن، علاوه‌بر بررسی نقاط ضعف و قوت، راهکارهای پویایی و رشد و بالندگی دانشگاه در راستای رسیدن به چشم‌انداز توسعه این مجموعه بزرگ علمی مورد کارشناسی دقیق قرار گرفته و اجرایی شود.

بیان نظر، پیشنهاد و انتقاد کارکنان از دیگر برنامه‌های این نشست صمیمی بود که از سوی هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار بررسی و پاسخ داده شد.

به گزارش آنا، نخستین نشست رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار با کارکنان در سالن همایش‌های ساختمان اداری این دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این محتوا با عنوان “رفع کاستی‌ها و بهبود شرایط دانشگاه با تعامل و همفکری کارکنان” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 3 =

دکمه بازگشت به بالا