فرهنگ و هنر

نمایشگاه دفاع مقدس سمنان در فضای باز برگزار می شود

نمایشگاه دفاع مقدس سمنان در فضای باز برگزار می شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/سمنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، از برنامه‌ریزی برای برپایی نمایشگاه دفاع مقدس این استان در فضای بار خبر داد.

فرشید فلاح در نشست کمیته فرهنگی، هنری تبلیغی نمایشگاه دفاع مقدس سمنان اظهار کرد: نمایشگاه دفاع مقدس استان سمنان قرار است به مناسبت هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور در سمنان آغاز شود.

وی بر لزوم توجه به نوآوری و خلاقیت در برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در سمنان تاکید و اظهار کرد: در این نمایشگاه رویکرد تعاملی بین بازدیدکنندگان و غرفه داران نیز مهم و تاثیرگذار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: در برپایی غرفه ها به ویژه در بخش‌های فرهنگی هنری و تبلیغی باید خلاقیت و نوآوری به کار گرفته شود تا توجه مخاطبان خود را به مباحث فرهنگ ایثار و شهادت، دفاع مقدس و ارزش های آن معطوف نماید.

وی، تکریم شهدا، ایثارگران و همه کسانی که در حوزه دفاع مقدس نقش و فعالیت داشته اند را نیز مورد تاکید قرار داد و خواستار استفاده از ظرفیت دستگاه‌های فرهنگی در این خصوص شد.

فلاح با اشاره به شرایط خاص کرونایی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش دارد تا در قالب اجرای نمایش هایی در فضای باز نمایشگاه استفاده و ارزش های دفاع مقدس را به بازدیدکنندگان ارائه دهد.

وی همچنین ارائه قریب ۱۰۰ قطعه عکس شهدای استان سمنان همراه با اشعاری در خصوص دفاع مقدس را از دیگر برنامه های این اداره کل بیان کرد و اظهار داشت: این عکس ها می توانند ارتباط بسیار خوبی با بازدیدکنندگان به لحاظ محتوایی برقرار کنند.

فلاح، استفاده از ظرفیت یکی از موسسه های تحت پوشش برای تولید محتوای نبلیغی و ارائه در فضای مجازی مرتبط با نمایشگاه دفاع مقدس را از دیگر اقدامات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه برشمرد و بر برنامه ریزی دستگاههای عضو این کمیته برای حضور فعال در نمایشگاه دفاع مقدس تاکید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تاکید کرد: با مشارکت فعال در این نمایشگاه باید نسبت به شهدای هشت سال حماسه و خون و ایثارگران این دوران ادای دین نماییم.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “نمایشگاه دفاع مقدس سمنان در فضای باز برگزار می شود” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا