اجتماعی

مبنای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی آرمان‌ها و اهداف نظام و شهداست

مبنای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی آرمان‌ها و اهداف نظام و شهداست” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با تأکید بر اینکه برنامه‌های ارزشی و معنوی جایگاهی والا در تربیت فردی و اجتماعی دارد، اظهار کرد: اینگونه برنامه‌ها باید اثرگذار و ارزش‌آفرین باشد و قطعاً با ریل‌گذاری صحیح، راهبردی و هدفمند می‌توان محورهای خوبی شناسایی کرد که منشأ حرکت و خیر برای آحاد مردم شود.

وی با اشاره به مأموریت‌ها و رسالت‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: در دوره کنونی، دانشگاه آزاد اسلامی جهشی فرهنگی و ارزشی دارد و این تفاهم‌نامه فرصت خوبی در این راستا و برای ادای دین نسبت به انقلاب و مردم خواهد بود.

مبنای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی آرمان‌ها و اهداف نظام و شهداست

این مقام مسئول با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در بسیاری از کارگروه‌ها و شوراهای راهبردی نهادها و سازمان‌های استان عضو بوده و حضوری فعال دارد، بیان کرد: این دانشگاه به‌عنوان عنصری فعال با داشتن نیروی انسانی توانمند و باتجربه در تمام حوزه‌ها به‌عنوان دانشگاهی مردمی و اجتماعی ظرفیت‌های پرتعداد خود را در راستای شکوفایی استان قرار داده است.

دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه دانشگاه با ظرفیت قابل توجه و زیرساخت‌های بالقوه، بستر مناسبی برای اشاعه آثار ارزشمند دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: مبنای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی، آرمان‌ها و اهداف نظام اسلامی و شهدای گرانقدر است.

سیاستی که آمیخته با فرهنگ نباشد منجر به شکست خواهد شد

عبداللهی با قدردانی از اهتمام اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر در تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی، به‌ویژه موافقت با تدفین شهدای گمنام در واحدهای استان، از آمادگی این دانشگاه در اجرای امور مشترک خبر داد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر هم در این نشست با تأکید بر اینکه باید تلاش کرد تا همگان درک صحیحی از نظام و انقلاب اسلامی داشته باشند، بیان کرد: فرهنگ، پیشرو در سیاست است و سیاستی که آمیخته با فرهنگ نباشد منجر به شکست خواهد شد.

مبنای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی آرمان‌ها و اهداف نظام و شهداست

علیرضا غریبی با ابراز امیدواری از اینکه در راستای این تفاهم‌نامه و فعالیت‌های مشترک ظرفیت‌های جدیدی در استان شکوفا شود، بیان کرد: این تعاملات می‌تواند پایه‌گذار شکوفایی نظرات و ایده‌های جدیدی شود که با بررسی در کارگروه‌های تخصصی اثرات مطلوب خود را بر جامعه و به ویزه نسل جوان داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه ما و همه مسئولان مدیون شهدا هستیم، توضیح داد: جایگاه شهدا، رزمندگان و ایثارگران در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جایگاهی ویژه و در بطن مکتب حضت امام(ره) است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر افزود: تکریم این جایگاه یک مسئولیت و وظیفه همگانی است که در تمام حوزه‌ها به‌ویژه علمی و فرهنگی واجب‌الاجراست.

به گزارش آنا، در پایان این جلسه، اسناد تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی امضا و تبادل شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این محتوا با عنوان “مبنای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی آرمان‌ها و اهداف نظام و شهداست” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا