استان ها

مجموعه اقدامات عمرانی در پروژه میدان شهید بهشتی رضایت بخش است

مجموعه اقدامات عمرانی در پروژه میدان شهید بهشتی رضایت بخش است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام رسول برگی در بازدید از میدان شهید بهشتی محوطه ایستگاه شماره ۱۰ خط یک قطار شهری تبریز که توسط سازمان قطار شهری تبریز و حومه در حال ساخت می باشد اظهار کرد: با در نظر گرفتن شرایط سخت کرونایی و محدودیت هایی که رعایت پروتکل ها به وجود آورده است روند این پروژه بسیار مطلوب بوده و امیدواریم وعده های داده شده در خصوص اتمام پروژه تا یک ماه آتی محقق شود.

وی با اشاره به جایگاه فرهنگی و گردشگری این پروژه گفت: با افتتاح پروژه میدان شهید بهشتی، این پروژه تبدیل به قطب فرهنگی، مذهبی، توریستی و گردشگری تبریز خواهد شد.

برگی گفت: خیابان‌ یکی از قدیمی‌ترین محلات تبریز است و در واقع تبریز را با محله خیابان می‌شناسند و مسجد کریم‌خان نیز از قرون گذشته قطب فرهنگی و مذهبی این منطقه بوده است.

گفتنی است در حال حاضر محوطه سازی ایستگاه ۱۰ خط یک قطار شهری تبریز برعهده سازمان قطار شهری بوده و با سرعت در حال انجام است.

 

این محتوا با عنوان “مجموعه اقدامات عمرانی در پروژه میدان شهید بهشتی رضایت بخش است” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا