فناوری

آینه هوشمند با قابلیت سنجش سلامت ساخته می‌شود

آینه هوشمند با قابلیت سنجش سلامت ساخته می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، «کر اواس تمیس» آینه هوشمندی است که به بهبود سلامت کاربران کمک می‌کند. این گجت مجهز به سنسورهای اندازه‌گیری دما به صورت بی‌درنگ، دوربین و چراغ فرابنفش تحلیل‌گر پوست است. این ابزارهای زمینه‌های مرتبط به سلامت فرد مانند بهداشت، روتین مراقبت پوستی، بهداشت روانی و… می‌سنجند.

این آینه هوشمند سپس براساس پارامترهای خاص و اطلاعات‌ جمع‌آوری شده توصیه‌هایی را برای بهبود وضعیت سلامت به کاربر ارائه می‌دهد. نصب این گجت بسیار آسان است و می‌توان آن را روی آینه معمولی نیز نصب کرد، بنابراین لازم نیست که آینه قبلی خود را دور بیندازید. این گجت هوشمند مجهز به صفحه نمایش ۱۰ اینچی با رابط لمسی است که به راحتی روی هر سطحی نصب می‌شود. این آینه هوشمند به کاربر یادآوری می‌کند که در طول روز استراحت کند و همچنین می‌تواند راهنمایی‌هایی را در خصوص تنفس‌ آرامبخش و یوگای صورت برای فرد فراهم کند.

انتهای پیام/۴۰۲۱/

این نوشته با عنوان “آینه هوشمند با قابلیت سنجش سلامت ساخته می‌شود” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا