استان ها

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار معرفی شد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار معرفی شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از سبزوار، آیین تکریم و معارفه‌ معاونان قدیم و جدید فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار برگزار و محسن ولایتی به عنوان معاون جدید معرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در این مراسم که با حضور هیئت رئیسه این دانشگاه برگزار شد، علاوه‌بر تبریک به محسن ولایتی معاون جدید فرهنگی دانشجویی واحد سبزوار، ابراز امیدواری کرد اهداف و فعالیت‌های این حوزه در آینده نیز با جدیت پیگیری شود.

قاسم قاسمی با اشاره به خدمات ارزنده علی کریمی معاون قدیم فرهنگی دانشجویی واحد سبزوار از مساعدت‌ها و همکاری‌های وی تجلیل کرد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی نقش مهمی در شکل‌گیری شخصیت اجتماعی دانشجویان به‌عنوان آینده‌سازان کشور دارد، عنوان کرد: در سال‌های اخیر، اقدامات و تحولات خوبی در حوزه فرهنگی و دانشجویی انجام شده که کسب عنوان‌های مختلف فرهنگی و ورزشی توسط دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی واحد سبزوار در سطح استان و کشور مؤید آن است.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار معرفی شد” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا