استان ها

منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ قطب اصلی تولید گوشی های هوشمند داخلی در کشور

منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ قطب اصلی تولید گوشی های هوشمند داخلی در کشور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «نادر ثناگو مطلق» با اشاره به طراحی و پیاده سازی اکوسیستم تلفن همراه در این منطقه افزود: در قالب اجرایی ساختن این اکوسیستم  هم اکنون حدود ۱۲ شرکت در زمینه تولید و مونتاژ گوشی های تولید تلفن های همراه، تجهیزات، تبلت و وسایل جانبی آنها در این منطقه در حال ساخت، تجهیز و بهره برداری هستند.

وی اظهار کرد: با راه‌اندازی و استقرار این واحدها در آینده نزدیک شاهد تولید و مونتاژ سالیانه حدود ۱۶ میلیون دستگاه تلفن همراه،تبلت و تجهیزات جانبی آنها،تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر و مونتاژ لوازم جانبی آن و مودم   توسط این شرکت ها در منطقه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه با راه‌اندازی این شرکت ها حدود ۸۰۰ شغل ایجاد خواهد شد ادامه داد: همچنین بنا داریم با هدف توسعه هر چه بیشتر اکوسیستم تلفن همراه در منطقه ویژه اقتصادی پیام علاوه بر توسعه زیر ساخت ها،روند استقرار این شرکت ها را نیز تسهیل سازی که این مهم امروز به صورت جدی در منطقه در حال انجام است.

ثناگو مطلق با بیان اینکه ظرفیت‌های منطقه با اولویت تولید کنندگان گوشی‌های همراه هوشمند ایرانی است در اختیار این شرکت ها قرار  می‌گیرد خاطر نشان کرد: با توجه به رعایت حقوق مردم، هدف ما این است که شرکت هایی با استانداردهای بالا در حوزه تولید، توزیع و خدمات پس از فروش در این بخش در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر شوند.

۴۸

این مطلب با عنوان “منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ قطب اصلی تولید گوشی های هوشمند داخلی در کشور” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا