بین المللی

حمله جنگنده‌های اسرائیلی به غزه- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

حمله جنگنده‌های اسرائیلی به غزه- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز به نقل از خبرگزاری فلسطینی شهاب، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطقی از غره را بمباران کردند.

خبرنگار خبرگزاری شهاب از شنیده شدن صدای انفجار در غرب شهر خانیونس خبر داد. وی گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، مقر «القادسیه» در غرب شهر خانیونس را با چندین موشک هدف قرار داده اند.

منابع عبری گزارش دادند که نیروی هوایی اسرائیل در واکنش به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از غزه، مناطقی از این باریکه را بمباران کرده‌اند.

حملات رژیم صهیونیستی به غزه در حالی صورت گرفته است که جوانان فلسطینی فعالیت‌های «خشم شبانه» از جمله ارسال بالن‌های آتش‌زا به‌سمت اراضی اشغالی را طی روزهای اخیر شدت بخشیدند.

گروه‌های مقاومت تأکید کرده‌اند مقاومت در نوار غزه آماده مقابله با هرگونه تجاوز اسرائیل است و در جنگ بعدی با ارتش اشغالگر، غافلگیری‌های زیادی دارد.

در حال تکمیل…

این مقاله با عنوان “حمله جنگنده‌های اسرائیلی به غزه- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 2 =

دکمه بازگشت به بالا