فناوری

آخرین آمار جذب سرمایه توسط استارت آپ ها – تیتروز | خبر جدید

آخرین آمار جذب سرمایه توسط استارت آپ ها – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی بغدادی امروز رویداد دوشنبه های استارت اپی با موضوع« پسماند و محیط زیست» که در محل صندوق نواوری و شکوفایی به صورت آنلاین برگزار شد، گفت: به واسطه برگزاری ۲۸ رویداد دوشنبه استارت اپی، بیش از ۱۹۰ استارت اپ حضور یافته اند تا بعد از فرآیند شتابدهی و جذب سرمایه گذار به تولید برسند.

مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه تلاش ما در این رویداد معرفی استارت آپها به کارگزاران و سرمایه گذاران بوده است، بیان کرد: تاکنون ۱۶ استارت آپ توانسته اند به میزان ۵۰ میلیارد تومان از سوی سرمایه گذاران سرمایه جذب کنند.

به گفته وی، همچنین نزدیک به ۲۹ میلیارد تومان جذب سرمایه برای ۱۴ استارت اپ دیگر در حال مذاکره است.

بغدادی گفت: در این مدت بالغ بر ۳۶۰ جلسه بی تو بی برای استارت اپ های رویداد دوشنبه های استارت آپی با سرمایه گذاران برگزار شده است.

این محتوا با عنوان “آخرین آمار جذب سرمایه توسط استارت آپ ها – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =

دکمه بازگشت به بالا