ورزشی

تقدیر فدراسیون کاراته از مربیان سازنده قهرمان المپیک توکیو

تقدیر فدراسیون کاراته از مربیان سازنده قهرمان المپیک توکیو” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، مراسم تقدیر از مربیان سازنده سجاد گنج زاده قهرمان المپیکی کاراته کشورمان امروز در محل فدراسیون کاراته برگزار شد.

در این جلسه که سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون، محسن آشوری سرپرست نایب رئیسی، وحید مومنی دبیر فدراسیون، علیرضا احسانی دبیر کمیته فنی، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی و سجاد گنج زاده حضور داشتند از زحمات امان اله جنگجو، رضا خوش سیما و موسی گنج زاده مربیان سازنده سجاد گنج زاده قهرمان طلایی المپیک کشورمان با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون در این جلسه اظهار داشت: مربیان سازنده کاراته کشورمان موتور محرک کاراته ایران هستند و تقدیر از این عزیزان تقدیر از تمام مربیان قهرمان پرور کشورمان است که نقش به سزایی در رشد و پیشرفت کاراته دارند.

سجاد گنج زاده طلایی کاراته ایران در المپیک توکیو نیز در این جلسه عنوان داشت: از فدراسیون کاراته بابت این اقدام پسندیده تقدیر و تشکر می کنم. همه این عزیزان نقش پررنگی در موفقیت هایم داشتند و جا دارد بار دیگر از زحمات مربیانم تقدیر و تشکر کنم.

در این مراسم سجاد گنج زاده نیز هدایایی را برای مربیان سازنده خود در نظر گرفت.

این محتوا با عنوان “تقدیر فدراسیون کاراته از مربیان سازنده قهرمان المپیک توکیو” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا