فناوری

فعالیت‌ پژوهشگاه ICT در راستای شبکه ملی اطلاعات تعریف می شود – تیتروز | خبر جدید

فعالیت‌ پژوهشگاه ICT در راستای شبکه ملی اطلاعات تعریف می شود – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، وحید یزدانیان در جلسه شورای مدیران این پژوهشگاه با اشاره به تکمیل شبکه ملی اطلاعات به عنوان یکی از اصلی ترین سیاست‌های کاری وزیر ارتباطات، گفت: برای کمک به تحقق این سیاست لازم است رویکرد پروژه‌های پژوهشی پژوهشگاه ICT ، هم‌راستا با موضوع شبکه ملی اطلاعات تعریف و اجرا شود.

وی در خصوص بحث شفافیت و فساد ستیزی به عنوان یکی از مهم‌ترین رویکردهای دولت سیزدهم و وزیر ارتباطات گفت: ضروری است با توجه و حساسیت بیشتری بحث شفافیت و فساد ستیزی را همچون گذشته مورد توجه قرار دهیم. به حمدالله پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای ارزیابی عملکرد به ویژه در خصوص ایجاد شفافیت و مبارزه با مفاسد گام‌های خوبی برداشته است.

یزدانیان موضوع اقتصاد دیجیتال را یکی از مهمترین محورهای برنامه‌های وزارت ارتباطات در دولت جدید عنوان و بر تسریع انجام فعالیت‌های پژوهشی در زمینه تأثیرات متقابل اقتصاد دیجیتال و ICT تاکید کرد.

این مقاله با عنوان “فعالیت‌ پژوهشگاه ICT در راستای شبکه ملی اطلاعات تعریف می شود – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 3 =

دکمه بازگشت به بالا