اجتماعی

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با مؤسسه بینش مطهر استان بوشهر

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با مؤسسه بینش مطهر استان بوشهر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بوشهر، جلسه‌ای با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر و مؤسسه بینش مطهر این استان برگزار و توضیحاتی درباره کارگروه‌های مطالبه‌گری دانشگاه در حوزه ورزش، محیط‌زیست و منابع طبیعی ارائه و نیز بر ایجاد کارگروه تدوین نظام موضوعات امربه‌معروف تأکید و اسناد تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر و مؤسسه بینش مطهر امضا و تبادل شد.

شناسایی چالش‌های منکر در نهادها و تشکلات سازمانی

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با مؤسسه بینش مطهر استان بوشهر

دبیر ستاد امربه‌معروف نهی از منکر استان بوشهر در این نشست با قدردانی از اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر به مسائل فرهنگی و به‌ویژه مسئله مهم امر به‌ معروف و نهی از منکر گفت: این جدیت در این نهاد علمی و انقلابی ستودنی است.

حجت‌الاسلام بهروز بهروزی عنوان کرد: ستاد امر به‌ معروف نهی از منکر استان بوشهر در نظر دارد چالش‌های منکر را در هر نهاد و تشکیلات که از سوی سازمان‌ها مشخص می‌شود به‌صورت تخصصی پیگیری و رفع کند. رویکرد ما در وهله نخست اطلاع‌رسانی و پیشگیری بوده و در گام بعدی توجیه و تدبیر مدبرانه مسئولان امر برای جلوگیری از بروز منکر است.

وی با تأکید بر اینکه تخصصی محور بودن و حرکت کردن ضرورت در جامعه امروزی است، تبیین کرد: امروز همه اقشار جامعه به مسائل اشراف مناسبی داشته و از بینش، آگاهی و جستجوگری مطلوبی برخوردارند؛ اگر نتوانیم مصداق به مصداق پاسخگوی پرسش و نیازهای افراد باشیم، توفیقی به دست نخواهیم آورد. روند تولید علم باید مستمر انجام شود که لازمه آن امر به‌ معروف و نهی از منکر است و در این روند قطعاً سازوکار انگیزشی نیز دخیل خواهد بود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با مؤسسه بینش مطهر استان بوشهر” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا