عمومی

دستگیری ۲ شکارچی در چگنی – تیتروز | خبر جدید

دستگیری ۲ شکارچی در چگنی – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز، امیر محمدی نژاد در سخنانی گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی در حین گشت و کنترل شبانه برای جلوگیری از تخلفات زیست محیطی در حوزه استحفاظی، دو نفر متخلف زیست محیطی را دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: این متخلفین که قصد شکار حیوانات وحشی در تاریکی شب را داشتند پس از تعقیب و گریز نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این اداره دستگیر شده و دو قبضه اسلحه شکاری و هشت عدد فشنگ از آنها کشف و ضبط شد.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست چگنی افزود: پرونده این متخلفین پس از بازجویی مقدماتی برای سیر مراحل قضائی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده از آنها تا صدور رأی قطعی به صورت امانی زیر نظر سازمان نگهداری می‌شود.

محمدی نژاد با بیان اینکه نیروهای یگان حفاظت محیط زیست به طور شبانه روزی در سطح حوزه استحفاظی این شهرستان حضور داشته و با متخلفین زیست محیطی برخورد می‌کنند گفت: از همه دوست داران محیط زیست تقاضا می‌شود هر گونه تخلف زیست محیطی را به سامانه ۱۵۴۰ اطلاع دهند.

این مقاله با عنوان “دستگیری ۲ شکارچی در چگنی – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا