فناوری

معرفی اعضای کمیسیون برنامه وبودجه برای عضویت درکمیسیون طرح صیانت – تیتروز | خبر جدید

معرفی اعضای کمیسیون برنامه وبودجه برای عضویت درکمیسیون طرح صیانت – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، الیاس نادران و مهرداد گودرزوند چگینی را برای عضویت در کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی انتخاب کردند.

براین اساس تاکنون ۶ کمیسیون از ۹ کمیسیون مدنظر، اعضای خود را برای عضویت در کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی به هیأت رئیسه مجلس اعلام کرده اند.

پیش از این نیز از کمیسیون اصل ۹۰ نصرالله پژمانفر، رضا تقی پور، لطف الله سیاهکلی، علی جدی و مصطفی طاهری از کمیسیون صنایع و معادن، احمد امیرآبادی فراهانی و محمد باقری بنابی از کمیسیون اقتصادی، غلامرضا منتظری، بیژن نوباوه‌وطن، حسین میرزایی و سیدعلی یزدی‌خواه از کمیسیون فرهنگی و احمدحسین فلاحی و مهرداد ویس کرمی از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای عضویت در کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی انتخاب شدند.

بنابراین تاکنون ۱۵ نفر از نمایندگان مجلس به عضویت این کمیسیون مشترک درآمده اند و گفته می‌شود در روزهای آینده نمایندگان ۳ کمیسیون باقی مانده نیز معرفی خواهند شد.

کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی قرار است با عضویت حدود ۲۳ نفر در قالب اصل ۸۵ قانون اساسی تشکیل و به بررسی جزئیات این طرح برای تصویب نهایی بپردازد.

این خبر با عنوان “معرفی اعضای کمیسیون برنامه وبودجه برای عضویت درکمیسیون طرح صیانت – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا