استان ها

تعاونی، یکی از ارکان اقتصاد کشور است

تعاونی، یکی از ارکان اقتصاد کشور است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/لرستان معاون استانداری لرستان گفت: اقتصاد کشور ما شامل سه بخش خصوصی، دولتی و تعاونی می‌شود.

اسد عبدالهی، امروز در شانزدهمین جشنواره انتخاب تعاونی‌های برتر استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: به مناسبت هفته تعاون از سه تا از تعاونی‌های برتر استان و هفت تعاونی شایسته تقدیر بودند، طی مراسمی تقدیر به عمل آمد.

وی ادامه داد: اقتصاد کشور ما شامل سه بخش خصوصی، دولتی و تعاونی می‌شود.

معاون اقتصادی استاندار لرستان ادامه داد: این تعاونی‌ها در حوزه تولید، توزیع و مصرف نقش خوبی داشتند و به همین مناسبت امروز از مدیران این تعاونی‌ها تقدیر به عمل آمد.

عبدالهی بیان کرد: تعاونی‌ها می‌توانند در بحث تقسیم عادلانه ثروت، حمایت از کالای داخلی، خودکفایی، تقویت کسب و کارهای کوچک و خُرد و ارتقاء شاخص‌های اقتصادی در کشور و استان نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

این مسئول گفت: تعاون و شرکت‌های تعاونی که چتر گسترده آنها اقشار کم درآمد و آسیب پذیر را پوشش می دهد، انسان محور و عدالت محور بوده و در واقع تکیه بر توان زیرساخت اقتصاد مقاومتی در کشور است و رویکرد این اداره کل، حمایت، هدایت و نظارت بر تعاونی هاست.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “تعاونی، یکی از ارکان اقتصاد کشور است” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا