عمومی

هزینه جمع‌آوری زباله در زنجان به ۸۰ میلیارد تومان رسیده است – تیتروز | خبر جدید

هزینه جمع‌آوری زباله در زنجان به ۸۰ میلیارد تومان رسیده است – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین حمزه‌لوپاک ظهر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه روزانه هر زنجانی ۷۰۰ گرم تولید زباله دارد، گفت: این رقم زیاد است.

وی اظهار کرد: امسال هزینه جمع‌آوری زباله به ۸۰ میلیارد تومان رسیده و اگر هر زنجانی به طور متوسط ۱۰۰ گرم تولید زباله را کاهش دهد هزینه‌ها کاهش می‌یابد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان بر لزوم ضرورت ارتباط مستمر با شهروندان تاکید کرد و گفت: مسائل عمرانی و شهرسازی برای توسعه شهر حایز اهمیت بوده و شهردار آینده باید توجه لازم به این موضوع را مد نظر قرار دهد.

حمزه پاک تاکید کرد: چندین پروژه بزرگ در حال ساخت است و اید به امور در این زمینه سرعت داده شده و برای توسعه این بخش از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده شود.

وی افزود: شفافیت باید از اصول کاری شهردار آینده زنجان باید باشد و در اسرع وقت یکی از مناطق شهری زنجان به عنوان شهر الکترونیک تبدیل شده و همه خدمات شهرداری در این منطقه کاملاً الکترونیک شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه عدالت‌محوری و توزیع عادلانه امکانات شهری و توجه به محلات باید در راس برنامه شهردار آینده زنجان باشدابراز داشت: شفافیت مربوط به داخل شهرداری و یکپارچه‌سازی سامانه‌های داخل شهرداری است.

حمزه پاک گفت: جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد درآمدهای پایدار، از دیگر خواسته اعضا از شهردار آینده است.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین دغدغه شورای اسلامی شهر، اصلاح فرآیندها است، ابراز کرد: انتظار داریم فرآیندهای اضافه حذف شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان بر لزوم ضرورت احیای کمیته‌های فنی اشاره کرد و گفت: در حوزه فضای سبز و اتوماسیون شهری، کمیته‌های تخصصی تشکیل شده و این روند تداوم خواهد داشت.

حمزه پاک بر لزوم نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی از شهردار تاکید کرد و افزود: ۶۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت توسط شهرداری زنجان برای نوسازی ناوگان جذب شده و در حساب شهرداری است.

وی بر لزوم روان‌سازی ترافیک در شهر تاکید کرد و یاد آورد: برای رسیدن به این نقطه، نیازمند اصلاح هندسی و ایجاد پل هستیم که در این رابطه باید برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

این مقاله با عنوان “هزینه جمع‌آوری زباله در زنجان به ۸۰ میلیارد تومان رسیده است – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا