حوادث

حضور امیر ایرانی و سردار صفوی در کمیسیون امنیت ملی مجلس

حضور امیر ایرانی و سردار صفوی در کمیسیون امنیت ملی مجلس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش و جانشین رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با تیتروز در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: این جلسه با حضور سردار صفری جانشین رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا تشکیل شد که گزارش مفصلی در مورد رویکردها و سیاست های اساسی پلیس امنیت ناجا ارائه کرد.

به گفته وی، در این گزارش به مواردی همچون مدیریت اتباع خارجی با توجه به تحولات رخ داده در افغانستان، برنامه های پیش بینی شده برای مبارزه با قاچاق به ویژه مشروبات الکلی، برخورد با اراذل و اوباش، مبارزه با قاچاق سلاح های جنگی و شکاری و راهکار برای مدیریت و حفظ امنیت تجمعات قانونی پرداخته شد.

عباس زاده مشکینی با بیان اینکه جانشین پلیس امنیت ناجا نیز آسیب پذیری‌های کشور مرتبط با حوزه مدیریت ناجا را تشریح کرد افزود: در نهایت نوع همکاری کمیسیون در راستای کمک به تامین امکانات لجستیک مرتبط با ناجا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور  امیر ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امیر ایرانی گزارش جامعی از پیشرفت نیروی دریایی از حیث سخت افزاری و نرم افزاری به ویژه در اقیانوس هند و نقش مقتدر نیروی دریایی ارتش در ایجاد نظم و امنیت و رفع تهدیدها ارائه کرد؛ اقیانوس هند پرترافیک ترین اقیانوس دنیا است و رفت و آمد زیاد در آن زیاد است لذا بنا به دلیل مذکور و ژئواستراتژیک بودن، این منطقه مورد توجه دنیا است و در عین حال تهدیدات هم زیاد است.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “حضور امیر ایرانی و سردار صفوی در کمیسیون امنیت ملی مجلس” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا