فرهنگ و هنر

بیانیه تشکر و قدردانی بیش از چهل نفر از علما وفضلای حوزه علمیه خطاب به دکترجوادی

بیانیه تشکر و قدردانی بیش از چهل نفر از علما وفضلای حوزه علمیه خطاب به دکترجوادی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

بیش از چهل نفر از علمای حوزه علمیه از عملکرد معاون فرهنگی وزیر ارشاد دولت روحانی تقدیر کردند.

به گزارش تیتروز، متن کامل بیانیه قدردانی از دکتر جوادی به این شرح است:

باسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای *دکتر محسن جوادی*

سلام علیکم ورحمه الله

عملکردِ ستایش انگیز حضرتعالی در مقام معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یکی از بغرنج ترین  ادوار حیات فرهنگی این سرزمین، برگی زرین در کارنامه خدمات جنابعالی است. خاصّه در این برهۀ آشوبناک که شبیخون ویروس صنعت نشر را به زانو درآورد، معاونتِ فرهنگی  با چراغداری حضرتعالی تا آنجا که امکان پذیر بود، دست از حمایت ناشران و کوشندگان بازار نشر برنداشت و خاطرۀ حمایتهای صمیمانه و صادقانۀ آن جناب هرگز از یاد فعالان این حوزه نخواهد رفت.

مدیریت مدبّرانۀ برخاسته از  حُسن خلق نهادینه که با وجود همۀ تنگناها و تلخکامی‌ها پیوسته در فزونی بوده است شجره ای طیبه را می مانَد که ریشه ها و شاخسارهای آن از پاکترین هواها و زلالترین آبها تغذیه کرده است و تا ریشه ها در آب است امید به زندگی بهتر  در سینه نخواهد مُرد.

باری؛ اینک برای افروخته ماندن چراغ دانایی و داد، برای جنابِ مستطاب که بحمدالله با برخورداری از سلامت نفس و سعۀ صدر همواره در جهتِ رفع مشکلات و حل مسائلِ همبسته با مسئولیتهای خویش پیشاهنگ بوده اید تندرستی و بهروزی  آرزومندیم و خداوند سبحان را میخوانیم که زین پس نیز توفیقات و عنایات خود را بر شما ونیز جناب آقای دکتر صالحی، که این فرصت را با انتصاب بجای خویش در اختیار شما قرار داد، ارزانی دارد.

مسعودآذربایجانی، عبدالرحیم اباذری، محمد اسفندیاری، محسن الویری، علی رضا امینی، عبدالرضا ایزد پناه، حمید پارسا نیا، محمود تقی زاده داوری، مصطفی جعفر پیشه، محمد جعفری، رسول جعفریان، محمود رضا جمشیدی، مرتضی جوادی آملی، محمد ذبیحی، حسین رحیمیان، علی اکبر زمانی نژاد، محمد تقی سبحانی، سید احمد سجادی، سیدمحمدکاظم شمس، محسن صادقی، حسن طارمی راد، عبد الحسین طالعی، سید کاظم طباطبایی، احمد عابدی، سید مهدی علی زاده موسوی، سیدعلی عماد، محمد حسین فلاح زاده، محمدجواد محمودی، محمد کاظم محمودی، علی مختاری، رضا مختاری، سید محمود مرعشی، عبد الهادی مسعودی، محمدحسن مظاهری، محمدمهدی معراجی، محمدعلی مقدادی، محمدعلی مهدوی راد، مهدی مهریزی، محمد علی میرزایی، سیدجعفر نبوی، هادی نجفی، محمد نقدی، هاشم نیازی، علی ورسه ای.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “بیانیه تشکر و قدردانی بیش از چهل نفر از علما وفضلای حوزه علمیه خطاب به دکترجوادی” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا